Rybářský tábor Holín
Rybářský tábor Holín
Rychlý kontakt
 1. PETR LEMBERK
 2. +420 732 619 398
 3. Holín 21 506 01 Jičín
 4. info@rybarsketabory.cz
 5. petrlemberk1@seznam.cz
Webkamera

Novinky
 • Je aktualizována elektronická přihláška s termíny na rok 2024.

  2023-12-26 13:45:28

 • V roce 2023 byl nově vybudován další rybník. Pro více informací nás můžete sledovat na našem instagramovém profilu - @rybarsketabory

  2023-02-09 22:57:48

 • Nové video

  2021-04-21 21:29:07

  Zarybnění - jeseteři 2021 https://www.youtube.com/watch?v=hJxM_8sxmUg

 • Lékařská zpráva - ZMĚNA

  2018-05-16 14:39:59

  Lékařská zpráva nesmí být starší jak 2 roky !!!

 • Letecká prohlídka rybníku Ráj

  2018-04-21 20:15:36

  Nově byla přidána na stránky letecká prohlídka.

Sponzoři

Chyť a pusť!

 

O nás

Jmenuji se Petr Lemberk. Od svých dětských let se věnuji rybaření. K rybolovu mě přivedla moje rodina. Láska k přírodě, zvířatům a hlavně k rybám mi zůstala až dodnes.

Foto

Možná vás bude zajímat, jak rybník Ráj a rybářský tábor vznikl. Na základě teoretických a praktických zkušeností a touze se tomuto oboru věnovat mě dovedlo k cestě si vlastí rybník vybudovat. Měl jsem to štěstí, že jsem mohl vytvořit vlastními silami a za pomoci odborníků můj sen. Rybník dostal jméno Ráj, jelikož místo, kde leží je kouzelné.

Původně zde byl dřevinami zarostlý břeh. Vše jsme s rodinou vykáceli, vyčistili. Navrhl se projekt a sen se mohl začít plnit. Nebylo to jednoduché, avšak došel jsem ke zdárnému konci. Zatím co okolí mě od mého plánu odrazovalo, já neviděl, já neslyšel a šel si za svým cílem. Spolu s kamarádem – tesařem jsme postavili rybářskou chatu. Ráj leží ve středu CHKO Českého ráje na okraji pohádkového lesa přímo pod Prachovskými skalami. Rostou zde chráněné rostliny. Mezi prvními druhy vpuštěných ryb do Ráje byli kapři, amuři, candáti, okouni a líni. Po té jsme doplnili štikami a jesetery.

Foto

Začal jsem každoročně pořádat rybářské závody a učit dospělé. Napadlo mě, jelikož jsme v té době měli již vytvořené zázemí pro ubytování dětí, spojit tyto dvě činnosti a v r. 2011 jsme pořádali naše první rybářské tábory pro děti. Již v tu dobu přijeli malí rybáři z celých Čech.

Je to naše velká radost, srdcová záležitost. Práce se pro nás stala koníčkem. Já i Nikolka s Matýskem se na léto a podzim, kdy přijíždí naši kamarádi, moc těšíme.

Foto

Rybářský tábor není klasický tábor, ale příjemně strávený týden s vašimi dětmi. Snažíme se vytvářet rodinnou atmosféru a přejeme si, aby si mladí rybáři užili týden plný zážitků a dobrodružství.

Chceš-li poznat naši partu, seznámit se s novými kamarády, či si ulovit svoji první, či největší rybu, přijeď za námi do Holína.

Těšíme se.

Petr, Máťa a Nikča Lemberkovi

Další aktuální fotografie z jednotlivých turnusů najdete zde .

Z videogalerie

Foto
 • Navštívila nás Česká televize
 • Reportáž s námi začíná od 1m a 48s

Další zajímavé videa naleznete zde .